-15% NA MARKĘ LELO | SPRAWDŹ
x
x
Zaloguj się Do kasy
MYHIXEL Marka MYHIXEL powstała w hiszpańskiej Sewilli w 2017 roku. Jej założycielka Patricia López Trabajo zauważyła trend znacznie szybszego rozwoju gadżetów erotycznych dla kobiet, sama powstanowiła więc stworzyć produkt dedykowany potrzebom mężczyzn. MYHIXEL powstał nie jako zwykły masturbator a trening terapii przedwczesnego wytrysku, zaś jego wprowadzenie na rynek poprzedziły testy w postaci badań naukowych prowadzonych przez seksuologów i psychologów.
x
Twój wybór: Usuń wszystko
Kategoria

MYHIXEL

MYHIXEL to unikalna metoda terapii przedwczesnego wytrysku pozwalająca na kilkukrotne wydłużenie czasu stosunku w wyniku regularnych treningów. Skuteczność produktu została potwierdzona badaniami, których wyniki zostały opublikowane w międzynarodowych czasopismach naukowych. MYHIXEL to jednocześnie masturbator dedykowany przyjemności, gwarantujący realistyczne doznania dzięki wbudowanemu systemowi ogrzewania, jak i certyfikowany wyrób medyczny zgodny z wytycznymi UE. Ofertę MYHIXEL uzupełniają dedykowane kosmetyki do pielęgnacji masturbatora oraz uchwyt ułatwiający jego używanie.
Secret Delivery to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości gadżety, zabawki, akcesoria i kosmetyki erotyczne dla kobiet, mężczyzn oraz par. Oferujemy ponad 70 marek wyłącznie renomowanych, wyselekcjonowanych producentów. Ponad 95% oferowanych produktów posiadamy w naszym magazynie w Gdańsku i wysyłamy je w ciągu 24 godzin (dni robocze), najczęściej tego samego dnia. Nasze paczki są w 100% dyskretne. Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty pakujemy w sztywny, trójwarstwowy, szary kartonik. Nie używamy kopert, które mogłyby zdradzić zawartość przesyłki. Na paczce nie widnieje logo, ani żadne dane sklepu, a nazwa firmy nadawczej jest inna niż nazwa sklepu, niezwiązana z branżą erotyczną. Oferujemy formę dostawy umożliwiającą dyskretny odbiór przesyłki poza domem - odbiór w Paczkomacie. Zebraliśmy już kilka tysięcy opinii zadowolonych klientów. W naszym sklepie znajdziesz liczne poradniki i recenzje ułatwiające wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy świetne jakościowo i piękne produkty, ale także rzetelną wiedzę o tym jak z nich korzystać. Inspirujemy oraz promujemy pozytywne podejście do seksualności wśród kobiet, mężczyzn i par.

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Do góry