-15% NA MARKĘ OBSESSIVE | SPRAWDŹ
x
x
Zaloguj się Do kasy
System JO Amerykańska marka System JO powstała w 2003 roku. Celem założycieli było stworzenie linii kosmetyków erotycznych pomagających zwiększać przyjemność seksualną. Kosmetyki miały być przede wszystkim wysokiej jakości, bezpieczne dla okolic intymnych, ale także dostępne cenowo dla szerokiej grupy osób.
x
Twój wybór: Usuń wszystko
Kategoria

System JO

Bogata oferta marki System JO obejmuje ponad 100 produktów. Główną jej część stanowią żele intymne, dostępne w wielu wariantach, formułach i pojemnościach, ale także stymulujące kosmetyki pomagające zwiększać przyjemność oraz kosmetyki do czyszczenia gadżetów erotycznych i higieny miejsc intymnych. Uniwersalny lubrykant wodny H2O dostępny zarówno w neutralnej wersji bezsmakowej, jak i w wersjach rozgrzewających, chłodzących i smakowych jest jednym z najchętniej wybieranych przez klientów kosmetykiem erotycznym.
Secret Delivery to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości gadżety, zabawki, akcesoria i kosmetyki erotyczne dla kobiet, mężczyzn oraz par. Oferujemy ponad 70 marek wyłącznie renomowanych, wyselekcjonowanych producentów. Ponad 95% oferowanych produktów posiadamy w naszym magazynie w Gdańsku i wysyłamy je w ciągu 24 godzin (dni robocze), najczęściej tego samego dnia. Nasze paczki są w 100% dyskretne. Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty pakujemy w sztywny, trójwarstwowy, szary kartonik. Nie używamy kopert, które mogłyby zdradzić zawartość przesyłki. Na paczce nie widnieje logo, ani żadne dane sklepu, a nazwa firmy nadawczej jest inna niż nazwa sklepu, niezwiązana z branżą erotyczną. Oferujemy formę dostawy umożliwiającą dyskretny odbiór przesyłki poza domem - odbiór w Paczkomacie. Zebraliśmy już kilka tysięcy opinii zadowolonych klientów. W naszym sklepie znajdziesz liczne poradniki i recenzje ułatwiające wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy świetne jakościowo i piękne produkty, ale także rzetelną wiedzę o tym jak z nich korzystać. Inspirujemy oraz promujemy pozytywne podejście do seksualności wśród kobiet, mężczyzn i par.

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Do góry