-10% NA MARKĘ SVAKOM | SPRAWDŹ
x
x
Zaloguj się Do kasy

NOTA PRAWNA

OCHRONA PRAW AUTORSKICH

Prawa autorskie odgrywają ważną rolę w naszej działalności. Wszystkie treści, w tym opisy produktów i artykuły publikowane w naszym sklepie są całkowicie autorskie, tworzone przez nas od podstaw, a tym samym wymagają od nas istotnego nakładu pracy. Treści poradników, artykułów i stron informacyjnych umieszczonych na stronie sklepu Secret Delivery stanowią naszą wyłączną własność i podlegają ochronie na mocy przepisów ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Bez naszej zgody nie kopiuj, nie rozpowszechniaj ani nie opracowuj treści naszych artykułów, opisów produktów i stron informacyjnych do celów innych niż własnego użytku osobistego, a w szczególności do celów pozyskania za pośrednictwem naszych autorskich materiałów korzyści majątkowych. W przypadku naruszenia praw autorskich musisz się liczyć z podjęciem przez nas zdecydowanych kroków, w tym skierowania postępowania na drogę prawną.

OCHRONA BAZ DANYCH

Zawartość naszej strony, w tym wszystkie ściśle powiązane ze sobą jej elementy takie jak atrybuty, specyfikacja i opisy produktów, a także struktura, filtry i opisy kategorii są naszą wyłączną własnością i podlegają ochronie prawnej na mocy przepisów ustawy o ochronie baz danych. Zbiór danych został zgromadzony przez nas według określonej systematyki i metody wymagającej od nas istotnego nakładu inwestycyjnego.

Bez naszej zgody nie kopiuj, nie rozpowszechniaj ani nie opracowuj naszej bazy danych do celów innych niż własnego użytku osobistego, a w szczególności do celów pozyskania za pośrednictem naszej bazy danych korzyści majątkowych. W przypadku naruszenia przepisów ustawy o ochronie baz danych musisz się liczyć z podjęciem przez nas zdecydowanych kroków w tym ze skierowaniem postępowania na drogę prawną.

Ochrona znaków towarowych

Wszystkie publikowane w naszym sklepie znaki towarowe należą lub są zastrzeżone przez ich właścicieli.

Secret Delivery to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości gadżety, zabawki, akcesoria i kosmetyki erotyczne dla kobiet, mężczyzn oraz par. Oferujemy ponad 70 marek wyłącznie renomowanych, wyselekcjonowanych producentów. Ponad 95% oferowanych produktów posiadamy w naszym magazynie w Gdańsku i wysyłamy je w ciągu 24 godzin (dni robocze), najczęściej tego samego dnia. Nasze paczki są w 100% dyskretne. Wszystkie zamówione w naszym sklepie produkty pakujemy w sztywny, trójwarstwowy, szary kartonik. Nie używamy kopert, które mogłyby zdradzić zawartość przesyłki. Na paczce nie widnieje logo, ani żadne dane sklepu, a nazwa firmy nadawczej jest inna niż nazwa sklepu, niezwiązana z branżą erotyczną. Oferujemy formę dostawy umożliwiającą dyskretny odbiór przesyłki poza domem - odbiór w Paczkomacie. Zebraliśmy już kilka tysięcy opinii zadowolonych klientów. W naszym sklepie znajdziesz liczne poradniki i recenzje ułatwiające wybór odpowiedniego produktu. Dostarczamy świetne jakościowo i piękne produkty, ale także rzetelną wiedzę o tym jak z nich korzystać. Inspirujemy oraz promujemy pozytywne podejście do seksualności wśród kobiet, mężczyzn i par.

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies.

  OK
Do góry